Swift-Z

Swift-Z
Bezdrátové 5,5“ HDR monitory

CVW Crystal Video SWIFT Z je sada 5,5“ Full HD monitorů s dotykovou obrazovkou s integrovaným bezdrátovým přijímačem a integrovaným bezdrátovým vysílačem. Nejvyšší rozlišení bezdrátového přenosu je 1080P / 60Hz s využitím anténní technologie 2 x 2dBi, technologie kódování a dekódování H.264 pro profesionální zpracování obrazu, jasnější obraz a nižší latence. Full HD barevný LCD monitor využívající pokročilé digitální zpracování signálu a profesionální IPS LED panel s vysokým jasem, nízkou spotřebou energie, stabilním výkonem atd.

Monitory mají vstup a výstup HDMI, pomocný výstup pro napájení, ovládání nabídky prostřednictvím dotykové obrazovky, podporu importu 3D LUT souborů uživatele a HDR atd.  Další předností jsou malé kompaktní rozměry, nízká hmotnost, jednoduchá obsluha a široký rozsah použití.

Swift800 Pro

Swift800 Pro
Kompaktní SDI & HDMI bezdrátový přenosový systém

Kompaktní bezdrátový přenosový systém Swift800 Pro je profesionální přenosový komplet přijímače a vysílače v pásmu 5 GHz s rozhraním SDI a HDMI. Systém zajišťuje přenos s dosahem až 250m (v závislosti na prostorových podmínkách). Přenos podporuje rozlišení až 1080p60 a jednotky jsou vybaveny konektory SDI, HDMI a sloty pro baterie NPL. Tento systém podporuje také Wi-Fi monitoring prostřednictvím aplikace pro iOS a Android – aplikace je možné stáhnout zdarma na stránkách výrobce.

Duální výstupy SDI a výstup HDMI lze použít současně pro připojení k více monitorům, režiím a dalším zařízením pro komplexní workflow.
 
Swift800 Pro umožňuje propojit až čtyři mobilní zařízení s vysílačem přes Wi-Fi v režimu RTSP, což umožňuje monitoring více uživatelů s latencí 170-220ms. Volitelná baterie NP-F970 poskytuje až 6 hodin napájení pro vysílač a až 8 hodin pro přijímač.

Swift800

Swift800
Kompaktní HDMI bezdrátový přenosobý systém

Kompaktní bezdrátový přenosový systém  Swift 800 je profesionální přenosový komplet  přijímače a vysílače v pásmu 5 GHz s rozhraním HDMI. Systém zajišťuje přenos s dosahem až 250m (v závislosti na prostorových podmínkách). Přenos podporuje rozlišení až 1080p60 a obě jednotky jsou vybaveny konektory HDMI a sloty pro baterie NP-F. Tento systém podporuje také Wi-Fi monitoring prostřednictvím aplikace pro iOS a Android – aplikace je možné stáhnout zdarma na stránkách výrobce.