BeamLink - Duo

BeamLink - Duo
Sada dvoukanálového bezdrátového přenosu videa pro SDI & HDMI s dosahem až 700m

BeamLink od CVW je dokonalým řešením pro živou produkci s více kamerami, přičemž BEAMLINK-DUO umožňuje současný bezdrátový přenos dvou kamerových kanálů do jednoho přijímače až do vzdálenosti 700 metrů(v závislosti na přenosových podmínkách), je vybaven integrovaným systémem tally a intercom , umožňuje dálkový přenos videosignálu vč.kontrolního signálu (RS232/422) a je vhodný pro kompletní nasazení při  vícekamerovém natáčení filmu, televizním vysílání i sportovních akcích ve vnitřním i venkovním prostředí.

Systém pracuje v pásmu 5GHz a využívá unikátní algoritmy proti rušení zajšťující kvalitní a satbilní signál. Každý z vysílačů dynamicky vyhodnocuje aktuální latenci tak, aby byl zaručen synchronní přenos signálu z obou vysílačů. Systém umožňuje živé streamování - IP RTSP a Wi-Fi monitoring prostřednictvím aplikace pro iOS a Android – aplikace je možné stáhnout zdarma na stránkách výrobce.
Vysílače i přijímač jsou vybaveny držáky pro V-mount baterie, které umožňují dlouhodobý a nepřerušovaný provoz.
Kompletní sada je dodávána v pevném kufru s prostorem pro veškeré příslušenství čímž pomáhá udržovat dobrý přehled o zařízení, rychlou přípravu kprovozu a zajišťuje bezpečnou přepravu.

BeamLink - Quad

BeamLink - Quad
Sada čtyřkanálového bezdrátového přenosu videa pro SDI & HDMI s dosahem až 500m

BeamLink od CVW je dokonalým řešením pro živou produkci s více kamerami, přičemž BEAMLINK-QUAD umožňuje současný bezdrátový přenos čtyř kamerových kanálů do jednoho přijímače až do vzdálenosti 500 metrů(v závislosti na přenosových podmínkách), je vybaven integrovaným systémem tally a intercom , umožňuje dálkový přenos videosignálu vč. kontrolního signálu (RS232/422) a je vhodný pro kompletní nasazení při  vícekamerovém natáčení filmu, televizním vysílání i sportovních akcích ve vnitřním i venkovním prostředí.

Systém pracuje v pásmu 5GHz a využívá unikátní algoritmy proti rušení zajšťující kvalitní a satbilní signál. Každý z vysílačů dynamicky vyhodnocuje aktuální latenci tak, aby byl zaručen synchronní přenos signálu ze všech vysílačů. Systém umožňuje živé streamování - IP RTSP a Wi-Fi monitoring prostřednictvím aplikace pro iOS a Android – aplikace je možné stáhnout zdarma na stránkách výrobce.
Vysílače i přijímač jsou vybaveny držáky pro V-mount baterie, které umožňují dlouhodobý a nepřerušovaný provoz.
Kompletní sada je dodávána v pevném kufru s prostorem pro veškeré příslušenství čímž pomáhá udržovat dobrý přehled o zařízení, rychlou přípravu k provozu a zajišťuje bezpečnou přepravu.