axcom-logo

 

Axcom je předním evropským výrobcem baterií , produktů pro nabíjení baterií a doplňků pro komunikační systémy. Firma AXCOM nabízí svým zákazníkům kvalitní řešení pro široké oblasti využití v oblastech průmyslu, zdravotnictví a komunikací.

Firma s centrálou ve Wilichu byla založena roku 1983 pod původním názvem - Alexander Batteries GmbH. V počátku firma vyvíjela a dodávala produkty zejména pro oblast zdravotnické techniky a s dalším rozvojem postupně rozšiřovala oblasti pro své dodávky. V současné době pokrývá firma svými produkty široké oblasti zdravotnictví a průmyslu.
Vývoj a výroba všech produktů firmy AXCOM je zajištěna použitím nejmodernějších technologií a certifikovaným řízením kvality zaručující nejlepší výsledky v kusové výrobě , v maloseriové výrobě jakož i ve velkovýrobě.
S ohledem na požadavky  napájecích baterií  s vyšší kapacitou, rozhodli jsme se zařadit do naší nabídky vysoce kapacitní baterie firmy AXCOM. Ze sortimentu  tohoto výrobce jsme převzali baterie o kapacitě 190 Wh resp. 230Wh, které jsou dodávány samostatně nebo v cenově zvýhodněných setech s nabíječkou pro dvě resp. čtyři baterie.

V případě vašeho zájmu jsme připraveni nabídnout i ostatní produkty tohoto výrobce.

range_550

STÁHNĚTE SI:

  • aktuální katalog produktů pro kamery je možné stáhnout -ZDE ( pdf soubor - 0,75 MB)
  • aktuální kompletní  katalog  produktů je možno stáhnout -ZDE ( pdf soubor - 2,58 MB)