L´AIGLE – Francouzská elegance a profesionální kvalita pro vaší kameru přímo z Paříže.

Firma L´AIGLE nabízí široké spektrum stabilizátorů konstruovaných pro kamery s hmotností od několika set gramů až po 24kg.

Modulové stabilizátory L´AIGLE jsou konstruovány a vyráběny ve Francii a svým řešením představují poslední vývojové trendy v této oblasti a jsou chráněny řadou patentů.

ico-LTX

ico-brevete

Ramena stabilizátoru jsou tvořena patentovanými LTX pásy na bázi latexu zajišťující oproti pružinovým ramenům plynulý a zcela hladký pohyb, větší rozsah pohybu – výškový rozsah 84cm a elasticitu při nižší hmotnosti a vyšší spolehlivost . Vlastnosti LTX pásů jsou garantovány  10ti letou zárukou.

 
Všechny typy stabilizátorů jsou modulové konstrukce a mohou být doplňovány a rozšiřovány o další doplňky a příslušenství dle potřeb uživatele.

ico-logos

 

Od svého založení v roce 2003 vyvinula firma již šestou generaci stabilizačních souprav v nichž plně zohledňuje poslední poznatky z provozu a výzkumu.

 

Aktuálně uvádí firma na trh novou generaci stabilizátorů s označením CONCORDE VI a ODYSSEE VI.

ikona_material

 

Oba systémy jsou zcela nově navrženy v novém designu a konstruovány podle nejnovějších zkušeností a požadavků operátorů. Při výrobě byly použity uhlíkové komposity zajišťující lehkost a slitiny titanu, wolframu a hliníku zajišťující pevnost a stabilitu.

 
Pro další podrobnosti a ceny jednotlivých kompletů nás kontaktujte.

 odyssee_VIconcorde_VI