logo_transvideo

Firma TRANSVIDEO založená roku 1985 patří od svého počátku mezi přední firmy ve vývoji a výrobě zařízení a doplňků pro film, digitální kinematografii, S3D stereografiií a HDTV. Mezi její produkty patří LCD monitory, video-asistenční zařízení, HD/SD bezdrátové přenosové systémy a další doplňky a příslušenství  pro kamery.

CineHDDíky nepřetržitému výzkumu a vývoji nových produktů a neustálé spolupráci se svými partnery poskytuje firma TRANSVIDEO  bezkonkurenční znalosti v oblasti  profesionálních kinematografických monitorů.
 
Firma TRANSVIDEO se řadí mezi průkopníky v oblasti 3D kinematografie a např. její 3D náhledový monitor se řadí mezi unikátní pomocníky v oblasti 3D.
 
Dalšími špičkovými produkty jsou monitory řady CineMonitorHD Evolution  vybaveny unikátními funkcemi jako např. – Virtuální Horizont, patentovaná funkce elektronické vodováhy eliminující setrvačnost pohybu steadicamového operátora a pod..
 
O kvalitě a spolehlivosti produktů firmy TRANSVIDEO svědčí kromě jiného i to, že palubní displeje a monitory firmy TRANSVIDEO  jsou instalovány na palubě letadel AIRBUS  Serie A32x a A380.

Během let své práce vybudovala firma TRANSVIDEO celosvětovou síť distributorů a obchodních zástupců, mezi než je po dohodě s výrobcem zařazena i firma VISUALCOMM s.r.o..

Sample