SHAPE-150

SHAPE wlb - je předním světovým výrobcem a dodavatelem příslušenství a doplňků pro natáčení videokamerami a digitálními zrcadlovkami. Firma sídlící v Kanadě se již od svého založení v roce 2007 zaměřuje na rychlý vývoj a výrobu kvalitního a cenově dostupného příslušenství, které je ozvěnou na požadavky a zkušenosti uživatelů ze všech kontinentů. Oba zakladatelé firmy zúročují v produktech firmy SHAPE své mnohaleté zkušenosti v oblasti filmového průmyslu.

Zakladatelé firmy zakomponovali do svého názvu hlavní myšlenky firmy a její budoucnost - SHAPE (Shoulder Handle Adjustable Portable Equipment), "wlb" je odvozeno z iniciál jmen tří dětí - William, Léa a Bianca.
SHAPE nabízí komplexní sortiment příslušenství a doplňků pro foto-, film- a video-tvorbu. Výrobky jsou kombinací příznivé ceny a vysoké kvality, především však unikátní a patentované konstrukce, což vše se odráží ve spokojenosti profesionálních a amatérských uživatelů a rostoucích prodejích po celém světě.
Konstrukce produktů SHAPE obsahuje velké množství inovativních prvků a komponentů, čímž poskytují lepší a pohodlnější práci ve studiu i v terénu. . Mezi nejoblíbenější produkty firmy patří např. – kamerové stabilizátory a montážní prvky, kompendia s možností bočního odklonění, boční ostření s dvojitými ostřícími kroužky a pod..

Během několika posledních let firma SHAPE vytvořila celosvětovou síť se stovkami dealerů ve více než 150 zemích a regionech, k nimž se díky uzavřené dohodě zařadila od ledna roku 2019 i firma VISUALCOMM s.r.o..