Home_backer

 Logo-new

IDX představuje již od svého vzniku v roce 1989 předního výrobce a dodavatele baterií, nabíječek a napájecích zdrojů pro broadcast a profesional video, audio a pro přenosná elektronická zařízení. Firma jako první ve svém oboru začala využívat technologii Lithium Ion  pro baterie formátu NP a postupně přišla na trh s bateriemi s uchycením typu V-mount.

Všechny baterie jsou vyvíjeny a vyráběny podle nejpřísnějších mezinárodních bezpečnostní standardů a všechny též splňují přísné bezpečnostní předpisy IATA.

IDX nabízí kompletní řešení pro napájení ve spojení s vysokou kvalitou, inovací a kompletním servisem. Ve spolupráci se svými partnery a distributory zajišťuje firma kompletní služby a servis ve všech místech Evropy, Japonska a Ameriky.

IDX naslouchá a snaží se porozumět všem potřebám svých zákazníků, což podtrhuje řada ocenění pro výrobky firmy IDX. Kvalitu a spolehlivost výrobků dokazuje kromě jiného též jejich využití na velkých sportovních akcích jako jsou olympiády, mistrovství světa ve fotbale , mistrovství Evropy ve fotbale ,  FIS Mistrovství světa v klasickém lyžování, kompletní seriál závodů F1  a pod. . 

 Aplikaci pro výběr  vhodné baterie pro vaší kameru a příslušenství najdete zde.

Battery_finder