SC-DV4/75RP

SC-DV4/75RP
Stativová fluidní hlava s kulovým uložením 75mm.

Stativová fluidní hlava s kulovým uložením 75mm. Hlava je vybavena osmi-stupňovým vyvažovacím systémem, který zajišťuje plynulý a konstantní pohyb kamery během záběru a je vhodná pro široké spektrum lehkých a kompaktních HDV kamer a DSLR  s příslušenstvím o celkové hmotností do 5,6kg . Hlava je vybavena dokonalým kapalinovým tlumením se 3-stupňovou regulací, jak v horizontálním tak vertikálním směru, která zajišťuje rychlé a přesné vyvážení kamery a nastavení potřebné úrovně tlumení. Součástí hlavy je posuvná  upínací deska.

SC- DV6/75RP

SC- DV6/75RP
Stativová fluidní hlava s kulovým uložením 75mm.

Stativová fluidní hlava s kulovým uložením 75mm. Hlava je vybavena osmi-stupňovým vyvažovacím systémem, který zajišťuje plynulý a konstantní pohyb kamery během záběru a je vhodná pro široké spektrum HDV kamer s příslušenstvím o celkové hmotností do 5,8kg . Hlava je vybavena dokonalým kapalinovým tlumením se 3-stupňovou regulací, jak v horizontálním tak vertikálním směru, která zajišťuje rychlé a přesné vyvážení kamery a nastavení potřebné úrovně tlumení. Součástí hlavy je posuvná  upínací deska.

SC-DV10/75RP

SC-DV10/75RP
Stativová fluidní hlava s kulovým uložením 75mm.

Stativová fluidní hlava s kulovým uložením 75mm. Hlava je vybavena osmi-stupňovým vyvažovacím systémem, který zajišťuje plynulý a konstantní pohyb kamery během záběru a je vhodná pro široké spektrum HDV kamer s příslušenstvím o celkové hmotností do 9,6kg . Hlava je vybavena dokonalým kapalinovým tlumením se 5ti-stupňovou regulací, jak v horizontálním tak vertikálním směru, která zajišťuje rychlé a přesné vyvážení kamery a nastavení potřebné úrovně tlumení. Součástí hlavy je posuvná  upínací deska.