Traveler

Traveler
Kompaktní kamerový jeřáb.

Traveler je lehký, kompaktní a vysoce kvalitní kamerový jeřáb jehož součástí je kamerové rameno, stativ,vozík, vertikálně a horizontálně nastavitelná jeřábová hlava vč. ovládacího systému.

Kamerový jeřáb Traveler je nabízen ve dvou provedeních pro ENG a pro lehké DV & HDV kamery. K jeřábu je možné dodat širokou škálu příslušenství dle potřeb lokace.

Superman

Superman
Modulový kamerový jeřáb.

Kamerový jeřáb serie Superman je modulový kamerový jeřáb pro nasazení s požadavkem na maximální výšky a dosahu kamery. Jeřáb nabízí vysoce stabilní provoz až do výšky 8,3m a je navržen pro použití kamer v kombinaci s lehce ovladatelnými jeřábovými hlavami. Stavebnicový systém jeřábu umožňuje sestavit různé délky ramena od 7,2m až do 12m, čímž nabízí univerzální možnost volby délky dle požadavků lokace.

Techno 12

Techno 12
Teleskopický kamerový jeřáb.

Kamerový jeřáb Techno 12 je teleskopický  kamerový jeřáb pro nasazení s požadavkem maximální výšky a dosahu kamery. Teleskopické rameno jeřábu ve spojení s pojezdovým vozíkem a ovládacím systémem nabízí využití tam , kde je požadováno nasazení bez jakýchkoliv kompromisů.