UC-PD1

UC-PD1
Přenosná nabíječka/adapter pro baterie s konektorem USB-C

Kapesní A/C adaptér a nabíječka baterií UC-PD1 pro nabíjení baterií a napájení přes USB-C PD konektor. Tato 65W nabíječka (Max) dokáže nabít DUO-C98P nebo ZEN-C98G za přibližně 130 minut. UC-PD1 je také pohodlnou cestovní/lokační nabíječkou a napájecím zdrojem pro další zařízení, jako jsou tablety, chytré telefony, fotoaparáty a další AV/IT vybavení vybavené konektorem USB-C PD.

UC-PD2

UC-PD2
Přenosná nabíječka/adapter pro baterie s konektory 2x USB-A a 2x USB-C

Kompaktní A/C adaptér a nabíječka baterií UC-PD2 pro nabíjení baterií a napájení přes USB-A USB-C konektory. Tato 65W rychlo-nabíječka (Max) dokáže nabít DUO-C98P nebo ZEN-C98G za přibližně 130 minut. UC-PD2 je také pohodlnou cestovní/lokační nabíječkou a napájecím zdrojem pro další zařízení, jako jsou tablety, chytré telefony, fotoaparáty a další AV/IT vybavení vybavené konektorem USB-C PD.

LC-2A

LC-2A
2-kanálová plně simultánní nabíječka pro 7,2/7,4V baterie Panasonic, Canon & Sony

Nabíječka je navržena s výměnnými adaptéry tak, že dovoluje současně nabíjet dvě 7,4V baterie výrobců - Canon, Panasonic a Sony. Nabíječka LC-2A je kromě jiných funkcí též vybavena kontrolou teploty a monitorování stavu nabíjení, které automaticky ukončí nabíjecí cyklus při plném nabití baterie.

Součástí dodávky je 10 kusů adaptérů - vždy 2 kusy pro každý typ baterie tak, že je možné jednotlivé adaptery kombinovat pro současné nabíjení baterií různého typu.

LC-2J

LC-2J
2-kanálová plně simultánní nabíječka pro 7,4V baterie pro kamery JVC

 Nabíječka umožňuje současné rychlé nabíjení až 2 kusů baterií typu SSL-JVC50 a SSL-JVC75 pro kamery JVC . Lehká a pevná konstrukce nabíječky zajišťuje dlouhou životnost a vysoký výkon. 

Nabíječka je navržena ve spolupráci s firmou JVC pro plnou kompatibilitu i s budoucími typy 7,4V standardních baterií.

VL-DT1

VL-DT1
1-kanálová přenosná nabíječka pro baterie s konektorem D-Tap Advanced

Jednoduchá přenosná nabíječka pro nabíjení baterií vybavených nabíjecím konektorem D-Tap ADV ( Advanced port). Nabíjecí konektor D-Tap ADV je konstruován se třetím systémovým kontaktem, pomocí něhož je během nabíjení monitorován stav bateriových článků pro zajištění optimálního průběhu nabíjení, což přispívá k prodloužení životnosti baterie.