VL-4Se

VL-4Se
4-kanálová plně simultánní nabíječka.

Nabíječka umožňuje současné rychlé nabíjení až 4 baterií řady ENDURA. Lehká a pevná konstrukce nabíječky zajišťuje dlouhou životnost. Rychlost a výkonnost nabíjení baterií předurčuje tuto nabíječku zejména pro využití v provozech, kdy je zapotřebí mít vždy k dispozici dostatek nabitých baterií.

VL-4X

VL-4X
2+2-kanálová simultánní/sekvenční nabíječka s externím napájecím zdrojem

Nabíječka umožňuje nabíjení až 4 baterií řady ENDURA. Baterie umístěné v protilehlých pozicích jsou nabíjeny v simultánním  režimu a baterie v pozicích vedle sebe jsou nabíjeny v sekvenčním režimu.

Lehká a kompaktní konstrukce nabíječky zajišťuje dlouhou životnost a vysoký výkon. Nabíječka je napájena z externího DC adaptéru, který je možno použít též jako napájecí zdroj – 90W/ 15V, 6A.

Kromě standardních V-Mount baterií je možné pomocí volitelného příslušenství nabíjet i jiné druhy baterií - formát NP při použití adapteru A-E2NP.

VL-2000S

VL-2000S
2-kanálová plně simultánní rychlonabíječka s napájecím zdrojem a s režimem LIFE PLUS

Plně simultánní rychlonabíječka pro  současné nabíjení dvou baterií V-mount .

Nabíječka je konstruována podle  posledních výsledků vývoje technoligií nabíjení, včetně  provozního režimu LIFE PLUS. Kompaktní a pevná konstrukce nabíječky zajišťuje dlouhou životnost a vysoký výkon. Zabudovaný napájecí zdroj  ve spojení s provozním režimem Power Base zajišťuje napájení zařízení prostřednictvím baterie i v případě výpadku síťového napětí.

VL-2PLUS

VL-2PLUS
2-kanálová sekvenční rychlonabíječka s napájecím zdrojem (60W).

Nabíječka umožňuje sekvenční nabíjení  2 baterií řady ENDURA. Lehká a pevná konstrukce nabíječky zajišťuje dlouhou životnost a vysoký výkon. Zabudovaný napájecí zdroj poskytuje možnost napájení kamer a ostatní zařízení .

VL-2PLUS je použitelná pro všechny chemické typy baterií. Kromě standardních V-Mount baterií je možné pomocí volitelného příslušenství nabíjet i jiné druhy baterií – formát NP při použití adapteru A-E2NP.

VL-2X

VL-2X
2-kanálová sekvenční nabíječka s napájecím zdrojem (36W/13,8V).

Nabíječka umožňuje sekvenční nabíjení  2 baterií řady ENDURA. Lehká a kompaktní konstrukce nabíječky zajišťuje dlouhou životnost a vysoký výkon. Zabudovaný napájecí zdroj pro napájení kamer a ostatního zařízení a příslušenství .

VL-2X je univerzálně použitelná pro  chemické typy baterií - Li-ion a Ni-Cd.
Kromě standardních V-Mount baterií je možné pomocí volitelného příslušenství nabíjet i jiné druhy baterií - formát NP při použití adapteru A-E2NP.

VL-DT1

VL-DT1
1-kanálová přenosná nabíječka pro baterie s konektorem D-Tap Advanced

Jednoduchá přenosná nabíječka pro nabíjení baterií vybavených nabíjecím konektorem D-Tap ADV ( Advanced port). Nabíjecí konektor D-Tap ADV je konstruován se třetím systémovým kontaktem, pomocí něhož je během nabíjení monitorován stav bateriových článků pro zajištění optimálního průběhu nabíjení, což přispívá k prodloužení životnosti baterie.

VL-PVC1

VL-PVC1
1-kanálová přenosná nabíječka pro baterie řady ENDURA.

Jednoduchá, přenosná a praktická nabíječka vycházející z konstrukce standardních V-desek typu PV-2,  vhodná jako cestovní nabíječka nebo jako záložní nabíječka . Nabíječka umožňuje nabíjení baterií řady ENDURA a to na max. 90% jejich kapacity.

UC-PD1

UC-PD1
Přenosná nabíječka/adapter pro baterie s konektorem USB-C

Kapesní A/C adaptér a nabíječka baterií UC-PD1 pro nabíjení baterií a napájení přes USB-C PD konektor. Tato 65W nabíječka (Max) dokáže nabít DUO-C98P nebo ZEN-C98G za přibližně 130 minut. UC-PD1 je také pohodlnou cestovní/lokační nabíječkou a napájecím zdrojem pro další zařízení, jako jsou tablety, chytré telefony, fotoaparáty a další AV/IT vybavení vybavené konektorem USB-C PD.

UC-PD2

UC-PD2
Přenosná nabíječka/adapter pro baterie s konektory 2x USB-A a 2x USB-C

Kompaktní A/C adaptér a nabíječka baterií UC-PD2 pro nabíjení baterií a napájení přes USB-A USB-C konektory. Tato 65W rychlo-nabíječka (Max) dokáže nabít DUO-C98P nebo ZEN-C98G za přibližně 130 minut. UC-PD2 je také pohodlnou cestovní/lokační nabíječkou a napájecím zdrojem pro další zařízení, jako jsou tablety, chytré telefony, fotoaparáty a další AV/IT vybavení vybavené konektorem USB-C PD.