GY-HC900E

GY-HC900E
CONNECTED CAM™ ENG HD kamera na rameno pro live streaming

GY-HC900E je nová, inovativní broadcastová kamera představující první produkt z nové řady JVC CONNECTED CAM pro live streaming.

Kamera osazena zela novými vysoce citlivými čipy - 2/3" 3xCMOS neposkytuje žádné kompromisy v kvalitě obrazu a zároveň nabízí velké technologické možnosti a úroveň konektivity, kterou nikde jinde nenajdete. Kromě kamerové ergonomie, standardních ovládacích prvků, vystupů/ výstupů, které jsou obdobné jako u ostatních výrobců broadcastových kamer, JVC nabízí pokročilé IP a streamovací funkce, které potvrzují její vedoucí pozici v dané oblasti.

GY-HM890

GY-HM890
HD ENG a produkční kamera na rameno s Wi-FI a FTP konektivitou

 

Kompaktní kamera na rameno  se záznamem na SDHC resp. SDXC karty a s Wi-FI a FTP konektivitou, která poskytuje nový rozměr pro zpravodajství a produkci. Kamera  dále rozvíjí vlastnosti kamer řady  GY-HM650 a GY-HM790 tak, aby i tento nový produkt představoval ideální nástroj pro produkci a studiové nasazení tam, kdeje hlavní  požadavek vysoké kvalita a mobilita.

RM-HP790DE

RM-HP790DE

ProHD kamerová jednotka pro multicorové studiové HD systémy kamery GY-HD790E nebo GY-HD250E a studiového adapteru KA HD250U.