GY-HC900E

GY-HC900E
CONNECTED CAM™ ENG HD kamera na rameno pro live streaming

GY-HC900E je nová, inovativní broadcastová kamera představující první produkt z nové řady JVC CONNECTED CAM pro live streaming.

Kamera osazena zela novými vysoce citlivými čipy - 2/3" 3xCMOS neposkytuje žádné kompromisy v kvalitě obrazu a zároveň nabízí velké technologické možnosti a úroveň konektivity, kterou nikde jinde nenajdete. Kromě kamerové ergonomie, standardních ovládacích prvků, vystupů/ výstupů, které jsou obdobné jako u ostatních výrobců broadcastových kamer, JVC nabízí pokročilé IP a streamovací funkce, které potvrzují její vedoucí pozici v dané oblasti.

GY-HM70

GY-HM70
HD kompaktní kamera na rameno

Lehká kompaktní kamera na rameno určená zejména pro ty, kteří sáhnou po levné a jednoduché profesionální kameře na rameno s Full HD rozlišením poskytující kvalitní parametry za přijatelnou cenu - nízkorozpočtové projekty, školy, univerzity, záznamy společenských a kulturních akcí a pod..

GY-HM850

GY-HM850
HD ENG kamera na rameno s Wi-FI a FTP konektivitou

Kompaktní kamera na rameno  se záznamem na SDHC resp. SDXC karty a s Wi-FI a FTP konektivitou, která poskytuje nový rozměr pro zpravodajství a produkci. Kamera dále rozvíjí vlastnosti kamer řady GY-HM650. tak, aby i tento nový produkt představoval ideální nástroj pro reportáže a produkce tam, kde je požadavek vysoké kvality a mobility.

GY-HM890

GY-HM890
HD ENG a produkční kamera na rameno s Wi-FI a FTP konektivitou

 

Kompaktní kamera na rameno  se záznamem na SDHC resp. SDXC karty a s Wi-FI a FTP konektivitou, která poskytuje nový rozměr pro zpravodajství a produkci. Kamera  dále rozvíjí vlastnosti kamer řady  GY-HM650 a GY-HM790 tak, aby i tento nový produkt představoval ideální nástroj pro produkci a studiové nasazení tam, kdeje hlavní  požadavek vysoké kvalita a mobilita.