Serie-ELITEProduktová řady CAMGEAR - ELITE

Řada Elite je vrcholná řada produktů firmy Camgear zaměřena na špičkový výkon, technologii a snadné ovládání. Toho je dosaženo použitím inovativních materiálů a mnoha konstrukčních inovací jako např.: patentovaný systém protiváhy umožňující nejrychlejší a nejpřesnější nastavení protizávaží, jaké kdy bylo navrženo.

Všechny stativy řady  Elite jsou vybaveny novým patentovaným systémem 3S-FIX (one lock) Lock & Release, který dělá z nastavení  a vyrovnání stativu radost.

Stručně řečeno produkty řady Elite jsou svými vlastnostmi a možnostmi progresivní a odolné produkty ve všech směrech.

Stativy 3S-FIX, které jsou součástí všech stativových systémů řady Elite, jsou vybaveny novým patentovaným (one lock) systémem Lock & Release, díky kterému je uzamykání a uvolnění stativových nohou hračkou. Stativy řady Elite nabízejí také další inovace, jako jsou magnetické zámky nohou, které eliminují potřebu klipů nohou a umožňují bleskové rozložení a složení. Úchyty zámku jsou navrženy tak, aby je bylo možné snadno ovládat při jakékoli teplotě nebo v jakémkoli klimatu.

3S-FIX Praktické vlastnosti:

  • 3S-FIX úchyt brzdy

Všechny stativové systémy řady Elite jsou vybaveny patentovaným mechanismem 3S-FIX Quick Lock & Release a novým jedinečným úchytem brzdy pro rychlé a snadné nastavení. 3S-FIX znamená silnější, chytřejší a rychlejší. Díky tomu je uzamykání a uvolnění nohou stativu hračkou.

Vytažení úchytky 3S-FIX ven a uvolníte horní i dolní stupeň. Pro zajištění zatlačte úchytku zpět - jednoduché, elegantní a robustní.Magnet-key

  • Magnetický zámek nohou

Staré,nepříjemné a často polámané zámkové klipy stativových nohou byly nahrazeny unifikovaným magnetickým zámkovým systémem. To eliminuje rozbité klipy a zajišťuje vynikající snadnost použití, rychlost a trvanlivost.

Fluidní hlavy řady ELITE jsou dodávány v kompletní sortimentu pro malé kamery i pro velké broadcastové kamery:

  • hlavy s kulovým uložením 75mm s rozsahem užitečného zatížení do 10 kg
  • hlavy s kulovým uložením 100mm s rozsahem užitečného zatížení 12-29 kg
  • hlavy s kulovým uložením 150mm s rozsahem užitečného zatížení až 45 kg
Stativové nohy ke hlavám řady ELITE je možné volit z hliníkové slitiny nebo uhlíkového kompositu s nosností:
  • s kulovým uložením 75mm -max.  50kg
  • s kulovým uložením 100mm - ENG 50kg resp. 70kg a EFP 110kg
  • s kulovým uložením 150mm - EFP 110kg

Standardní součástí každého stativového setu je transportní brašna .

Komplety jsou vybaveny alternativně středovou nebo spodní rozpěrou a mohou být dále doplněny např. stativovými podvozky, transportní kufry a pod.

Podrobné informace a dostupné konfigurace naleznete v ONLINE katalogu:

ELITE-katalog