v-seriesProduktová řada CAMGEAR  - V

Zásadním předpokladem pro dokonalý záběr je dosažení přesné a dokonalé rovnováhy mezi stativovou hlavou a kamerou.

Řada Camgear V nabízí tuto kritickou synergii v promyšleném výběru profesionálních fluidních hlav a stativových systémů se silným, stabilním a spolehlivým výkonem. Fludní hlavy jsou vybaveny vícestupňovými vyvažovacími systémy, které zajišťují rychlé a přesné nastavení kamery a zahrnují standardně systém nastavení protiváhy, který zajišťuje plynulý a konstantní pohyb kamery během záběru. Stativové nořy řady V

Standardní součástí každého stativového setu je transportní brašna - kromě setů s hlavami - V60/V60S/V90 .

Komplety jsou vybaveny alternativně středovou nebo spodní rozpěrou a mohou být dále doplněny např. stativovými podvozky, transportní kufry a pod..

 

Fluidní hlavy řady V jsou dodávány v kompletní sortimentu pro malé kamery i pro velké broadcastové a kinematografické kamery: 

  • hlavy s kulovým uložením 75mm s rozsahem užitečného zatížení 0-10 kg
  • hlavy s kulovým uložením 100mm s rozsahem užitečného zatížení 15-32 kg
  • hlavy s kulovým uložením 150mm nebo s uchycením na desku a s rozsahem užitečného zatížení 45-90 kg

Stativová hlavy s kulovým uložením 100mm(kromě základního typů V10 a V12) a 150mm jsou dále doplněny novým systémem pro přepínání nastavení vyvážení protiváhy, kterým je dosaženo rozšíření rozsahu nastavení protiváhy a možnost volby protiváhy dle aktuálních provozních požadavků, což umožní použít v případě potřeby i na těchto stativových hlavách lehčí typy kamer.

Stativové nohy ke hlavám řady V je možné volit z hliníkové slitiny nebo uhlíkového kompositu v lehkém provedení ENG až po heavy duty EFP stativy s nosností až 110kg - pro 150mm uchycení resp. až 170kg – uchycení hlavy na desku..
Podrobné informace a dostupné konfigurace naleznete v ONLINE katalogu:

V-katalog