BMCC shoulder-rig Kit

BMCC  shoulder-rig Kit
Ramenní podpěrný systém pro kameru Blackmagic Design Digital Cinema Camera

Ramenní podpěrný systém posouvá a dále rozvíjí vlastnosti kamery, čímž nabízí nové možnosti jejího využití společně s dalšími prvky příslušenství. Jako celek potom tato kombinace umožňuje dosáhnout podstatně lepších výsledků a podstatně vyšší efektivity při natáčení. Systém je navržen jako plně modulový, čímž umožňuje mnoho kombinací a další doplňování s ohledem na požadavky nasazení tak, aby plně využil vlastností a možností kamer.

SONY NEX FS700 Kit

SONY NEX FS700 Kit
Nosný a podpěrný systém pro kamery řady SONY NEX FS700

Nosný a podpěrný systém, který dále rozvíjí vlastnosti kamery a nabízí nové možnosti jejího využití společně s dalšími prvky příslušenství. Jako celek potom tato kombinace umožňuje dosáhnout podstatně lepších výsledků a podstatně vyšší efektivity při natáčení. Systém je navržen jako plně modulový, čímž umožňuje mnoho kombinací a další doplňování s ohledem na požadavky nasazení tak, aby plně využil vlastností a možností kamer.

SONY PMW - F3 Kit

SONY PMW - F3 Kit
Profesionální nosný a podpůrný systém pro kameru SONY PMW-F3

Kamera SONY PMW - F3 získala velkou pozornost již od svého prvního uvedení. Svými vlastnostmi a možnostmi zahájila novou epochu ve tvorbě v oblasti  digitální kinematografie.

Firma MOVCAM v reakci na ohlasy na tuto kameru vyvinula speciálně pro tuto kameru nosný a podpůrný systém, který dále rozvíjí vlastnosti kamery a nabízí nové možnosti v jejím využití společně s dalšími prvky příslušenství. Jako celek potom tato kombinace umožňuje dosáhnout podstatně lepších výsledků a podstatně vyšší efektivity při natáčení