DWA-075

DWA-075

Širokoúhlá předsádka pro DSLR kamery   poskytující rozšíření úhlu záběru s koeficientem 0,75 . Kompaktní předsádka pro DSLR kamery je jako první ve své řídě konstruována jako jednodílná a představuje produkt s vynikajícím poměrem ceny a kvality.

Přesné řemeslné zpracování všech komponentů nabízí zvětšení úhlu záběru až o 25% při zachování optických vlastností objektivu a minimalizaci optických vad jako jsou např. - chromatická aberace, zhoršení světelnosti, sudové zkreslení a pod.. Lehká a kompaktní konstrukce nemá žádný negativní vliv na vyváženost kamery.

SWA-06

SWA-06

Širokoúhlá předsádka pro kompaktní HD kamery   poskytující rozšíření úhlu záběru s koeficientem 0,6 . Kompaktní předsádka z řady standardních produktů je jako první ve své řídě konstruována jako jednodílná a představuje produkt s vynikajícím poměrem ceny a kvality. Jakožto jednodílný produkt neumožňuje transfokaci v plném rozsahu, pouze v omezeném rozsah v závislosti na funkci automatického ostření kamery.

Přesné řemeslné zpracování všech komponentů nabízí zvětšení úhlu záběru až o 40% při zachování optických vlastností objektivu  a minimalizaci optických vad jako jsou např. - chromatická aberace, zhoršení světelnosti, sudové zkreslení a pod.. Lehká a kompaktní konstrukce nemá žádný negativní vliv na vyváženost kamery.