Celkem: 18
záznamy: [1-15] [16-18]

A-CP(A)

A-CP(A)
Univerzální adapter Cheese Plate pro použití s 15mm tyčovým systémem

 Univerzální hliníková montážní deska pro uchycení všech typů IDX V-mount desek/adaptérů vč. úchytu pro 15mm tyčový systém.

Kompatibilní s adaptéry P-V2, P-VS2, P-V257, P-V284, P-V212, A-E2EOSC a ET-PV2BM a pro napájení různých typů kamer umístěných na 15mm tyčovém systému

A-AB2E

A-AB2E
Kamerová deska-adapter pro uchycení ENDURA baterií na Gold-Mount.

A-AB2E konvertuje 3-kolíkový Gold-Mount na V-mount pro baterie řady ENDURA.

Adapter je vhodný pro dočasné použití a neumožňuje využívat funkce Digi-View a Syncron. Pro dlouhodbé použití je doporučeno použít místoGold-Mount držáku desku P-V2 resp. P-VS2.

Související produkty
 
  • ENDURA baterie
 

A-E2EOSC

A-E2EOSC
Kamerová deska-adapter pro napájení DSLR řady Canon C100/C300/C500 z baterií V-mount ENDURA

Adapter je konstruován pro napájení DSLR kamer řady   Canon C100/C300/C500 z V-Mount baterií ENDURA. Adaptér obsahuje zdroj upravující napětí baterie ENDURA - 14,8V na 8,4V pro napájení kamery a  je možno jej jednoduchým způsobem pomocí univerzální adapterové desky IDX A-CP(A) – resp. jakékoliv vhodné adapterové desky připevnit na standardní kamerový rig . Napájení kamery z baterií ENDURA umožňuje znásobit provozní dobu kamery bez nutnosti dobíjení baterií .

A-E2DT-2N

A-E2DT-2N
V-Mount na V-Mount kamerový adapter s konektorem D-Tap.

A-E2DT-2N je určen pro kompatibilní kamery s úchytem V-Mount, které nemají vlastní D-Tap konektor.

Adapter umožňuje prostřednictvím D-Tap konektoru napájet z baterie též další příslušenství kamery jako např. – kamerové světlo, externí rekorder apod..
 
Adapter je vhodný pro dočasné použití a neumožňuje využívat funkce Digi-View a Syncron. Pro dlouhodbé použití je doporučeno použít univerzální desku P-V2 resp. P-VS2.
 

A-E2LCD-2

A-E2LCD-2
Adapter-držák pro uchycení ENDURA baterií na LCD monitory .

Adapter je konstruován pro napájení LCD monitorů vybavených standardním uchycením VESA100 z V-Mount baterií . Napájení monitorů je prostřednictvím kabelu s 4-XLR konektorem (female).

 

A-E2NP

A-E2NP
Adapter pro nabíjení baterií formátu NP v nabíječkách ENDURA.

Adapter je konstruován pro nabíjení IDX Li-ion baterií formátu NP v nabíječkách ENDURA V-Mount.

A-MT2V

A-MT2V
Adapter/deska pro úpravu zařízení k uchycení do V-mount

 A-MT2V je deska s adaptérem V-mount-male, která je navržena pro zajištění kompatibility různých typů zařízení pro uchycení typu V-mount. Adaptér je osazen datovými konektory pro přenos dogitální informace o kapacitě baterie do kompatibilních hledáčků kamer - Digi-View.

Robustní a pevná konstrukce adaptéru zajišťuje pevné uchycení zařízení prostřednictvím V-mount.

A-NH2E

A-NH2E
Adapter-deska pro uchycení držáku baterií typu NP/BP na V-Mount.

Deska je umožňuje uchycení držáku baterií formátu NP/BP na V-mount, čímž dává možnost využití těchto formátů baterií na kamerách vybavených V-Mount.

ET-PV2BM

ET-PV2BM
Kamerová deska-adapter pro napájení kamer řady Blackmagic Cinema Camera z baterií ENDURA V-Mount

Adapter je konstruován pro napájení  kamery   Blackmagic Cinema Camera z V-Mount baterií ENDURA. Adaptér je možno jednoduchým způsobem pomocí univerzální adapterové desky IDX A-CP(A) - resp. jakékoliv vhodné adapterové desky připevnit na standardní kamerový rig . Napájení kamery z baterií ENDURA umožňuje znásobit provozní dobu kamery bez nutnosti dobíjení baterií .

ET-PV2UR

ET-PV2UR
Kamerová deska pro napájení kamer řady Blackmagic URSA nebo Blackmagic URSA Mini z baterií V-mount

Deska je konstruována pro přímou montáž na kamery řady Blackmagic URSA nebo Blackmagic URSA Mini. Napájení kamery z baterií IDX umožňuje znásobit provozní dobu kamery bez nutnosti dobíjení baterií .

C-EB(XLR)

C-EB(XLR)
ENDURA napájecí adapter.

Lehký kompaktní napájecí adapter s V-mount pro napájení z baterií řady ENDURA.

Adapter je konstruován s univerzálním systémem uchycení a je vybaven kabelem s 4-pin XLR konektorem čímž umožňuje napájení širokému spektru video i audio zařízení.

MD-NBV

MD-NBV
Multi D-Tap adaptér s 5x D-Tap výstupy

 

Adaptérová deska pro vložení mezi kameru s V-mount a V-mount baterii a nebo mezi V-Dock a V-mount baterii.

Deska je vybavena celkem 5-ti D-Tap výstupy pro napájení příslušenství jako např. monitor, kamerové světlo apod. Každý z výstupů je samostatně jištěn proti přetížení.

NBV-XLR

NBV-XLR
V-Mount kamerová deska-adapter se 4-Pin XLR napájecím konektorem

 Kamerová deska pro napájení zařízeni s V-mount prostřednictvím standardního 4-pin XLR konektoru z napájecího zdroje, bateriového pásu nebo jiného zdroje 12VDC. Deska je vybavena též jedním D-Tap konektorem pro napájení příslušenství.

P-V2

P-V2
V-Mount kamerová deska-adapter s Digi-View.

Univerzální deska-adapter pro připojení V-mount baterií na kamery a dalších zařízení s napájením 12VDC – např. LCD monitory, světla, rekordéry, mixážní pulty. Velké množství montážních otvorů zajišťují univerzální použití pro kamery všech výrobců.

P-V2 je vybaven na boční straně 2-pin D-Tab konektorem pro napájení příslušenství – např. reportážní světlo, externí rekorder a pod..
 
Současně je deska vybaveny funkcí Digi-View, která umožňuje zobrazení vlastností digitálních baterií v hledáčku kompatibilních kamer.

P-VS2

P-VS2
V-Mount kamerová deska-adapter s Digi-View & Syncron.

Univerzální deska-adapter pro připojení V-mount baterií na kamery a dalších zařízení s napájením 12VDC – např. LCD monitory, světla, rekordéry, mixážní pulty. Velké množství montážních otvorů zajišťují univerzální použití pro kamery všech výrobců.

P-VS2 je vybaven na boční straně 2-pin D-Tab konektorem pro napájení příslušenství – např. reportážní světlo, externí rekorder a pod.. D-Tab konektor je vybaven vypínatelnou funkcí Syncron zapínající resp. vypínající připojené světlo synchronně se spouštěním záznamu kamery.
 
Současně je deska vybaveny funkcí Digi-View, která umožňuje zobrazení vlastností digitálních baterií v hledáčku kompatibilních kamer.
Celkem: 18
záznamy: [1-15] [16-18]