BriteMED Logo-270

Společnost BriteMED Technology Inc. ( do roku 2015 pod názvem - PACSmate Technology Inc.) je  Spin-off společností  od 01.08. 2009 100% vlastněnou skupinou IEI Technology Corp. .  BriteMED Technology Inc.  se zabývá zejména  oblastí zdravotní péče a lékařství, pro které vyvíjí a dodává speciální IT řešení, zajišťující zkvalitnění zdravotní péči o pacienty a v rámci skupiny zajišťuje kompletní vývoj a výrobu produktů pro oblast zdravotnictví. Společnost BriteMED  je skupinou vývojových i výrobních inženýrů a zdravotních specialistů, jež jsou v neustálém kontaktu s výkonnými pracovníky ve zdravotnictví, kteří jejich zařízení používají.

IEI Group-22 

Hlavní zaměření společnosti BriteMED je na speciální zdravotnické Full HD LCD monitory pro endoskopii  a chirurgii, s vysokou barevnou hloubkou každého pixelu a kalibrovaným barevným podáním. Monitory jsou standardně barevné s vysokým rozlišením a jsou kompatibilní s širokým spektrem vstupních signálů ( v závislosti na typu)  pro připojení s nejmodernějšími přístroji a systémy.

Další neméně významnou oblastí jsou dále panelové a mobilní počítače pro nemocnice, počítačové terminály a mobilní tablety pro zdravotnictví a záchranné systémy. V neposlední řadě je to potom novinka – mobilní interaktivní stanice pro nemocniční lůžka, která zajišťuje kompletní komunikaci a předávání informací mezi zdravotníky a pacientem.
 
Všechny PC komponenty jsou vyvíjeny v těsné spolupráci s firmou INTEL, což zaručuje aktuálnost a vysokou technickou kvalitu.

Všechna zařízení vyvinuté a vyráběné společností BriteMED® splňují aktuální standardy jako např. -  ANSI/AAMI ES60601-1, EN60601-1, CAN/CSA C22.2 No. 60601-1 a FCC Class B part 18, což umožňuje jejich snadné použití v širokém spektru zdravotnických řešení.