PACSmate_logoSpolečnost PACSmate Technology Inc. je  Spin-off společností  od 01.08. 2009 100% vlastněnou skupinou IEI Technology Corp..  PACSmate Technology Inc.  se zabývá zejména  oblastí zdravotní péče a lékařství, pro které vyvíjí a dodává speciální IT řešení, zajišťující zkvalitnění zdravotní péči o pacienty a v rámci skupiny zajišťuje kompletní vývoj a výrobu produktů pro oblast zdravotnictví. Společnost PACSmate je skupinou vývojových i výrobních inženýrů a zdravotních specialistů, jež jsou v neustálém kontaktu s výkonnými pracovníky ve zdravotnictví, kteří jejich zařízení používají.

ICP-GROUP-8LOGO 

Hlavní zaměření společnosti PACSmate je na speciální zdravotnické LCD diagnostické monitory, s 30 bitovou barevnou hloubkou každého pixelu a kalibrovatelným barevným podáním. Monitory jsou standardně barevné s vysokým rozlišením, avšak pro speciální aplikace existují i monochromatické – 12bitová škála stupňů šedi ( 4096 stupňů)

Další neméně významnou oblastí jsou dále panelové a mobilní počítače pro nemocnice, počítačové terminály a mobilní tablety pro zdravotnictví a záchranné systémy. V neposlední řadě je to potom novinka – mobilní interaktivní stanice pro nemocniční lůžka, která zajišťuje kompletní komunikaci a předávání informací mezi zdravotníky a pacientem.
 
Všechny PC komponenty jsou vyvíjeny v těsné spolupráci s firmou INTEL, což zaručuje aktuálnost a vysokou technickou kvalitu

Všechna zařízení vyvinuté a vyráběné společností PACSmate® splňují standardy dle ISO-9001, ISO-14000 a ISO-13485, což umožňuje jejich snadné použití v širokém spektru zdravotnických řešení.

Bližší informace možno stáhnout :

pacsmate_vi