medicapture_logo

Společnost MediCapture byla založena v roce 2002 a je lídrem v oblasti vývoje a výroby pokročilých digitálních videorekordérů pro zdravotnictví. Rekordery firmy  MediCapture jsou využívány jako samostatná zařízení nebo v kompletech největších světových výrobců endoskopů a chirurgických mikroskopů.
Předností výrobků firmy MediCapture je jedinečná schopnost poskytovat lékařům a nemocnicím snadno použitelné, výkonné a cenově dostupné videorekordéry, které ve spojení s prakticky jakoukoliv HD nebo UHD chirurgickou kamerou poskytují křišťálově čistý HD a nebo 4K UHD záznam.
touch-screen-iconsDigitální videorekordéry nové generace, které jsou vybaveny novou platformou iMave Pro, obsahují novou integrovanou sadu vlastností, jako je například 4K UHD obraz, snadné ovládání prostřednictvím dotykové obrazovky rekordéru nebo monitoru , WiFi konektivitu a  networking cloud.
Vyspělé síťové připojení nové řady MVR Pro, včetně WiFi a Bluetooth, usnadňuje přístup a získávání informací o pacientech, jejich přenos a ukládání video souborů.
Produkty společnosti MediCapture jsou certifikovány pro zdravotnické prostředí i pro náročné prostředí operačních sálů(ISO 9001: 2008, ISO13485: 2003, ISO 13485: 2012).

 

mvr-pro-usb-imave

 Pro porovnání typů a pro usnadnění výběru vhodného se podívejte na  srovnávací tabulku …

MediCapture-porovnání

Zdravotnické obory aktuálně využívající rekordéry MediCapture

homepage-medical-specialities