MMS-27C

MMS-27C
27" chirurgický monitor s vysokým jasem

27" Full HD chirurgický monitor BriteMED® s panelem s vysokým jasem 700cd/m2, který je ideální pro sledování detailů barevných snímků i snímků ve stupních šedi . Monitor je standardně vybaven VGA a DVI-D vstupy a s výběrem volitelných typů se vstupy -  analogovými, HDMI, 3G SDI, což umožňuje flexibilní připojení k nejmodernějším zobrazovacím systémům s vysokým rozlišením.

Vrcholné typy této řady monitorů jsou osazeny HDMI vstup/výstupy s možností zobrazení - PIP/PBP, což umožňuje flexibilní připojení k více zobrazovacím systémům s vysokým rozlišením a synchronizaci a dalšími monitory.

MMS-21C

MMS-21C
21" vyšetřovací monitor pro endoskopii

21" univerzální Full HD endoskopický vyšetřovací monitor BriteMED® standardně vybaven  VGA a DVI-D vstupy a s výběrem volitelných typů se vstupy -  analogovými, HDMI, 3G SDI, což umožňuje flexibilní připojení. Analogový vstup monitoru  a jeho kompaktní velikost 21" je kompatibilní se staršími endoskopickými systémy a umožňuje nahrazení  CRT monitorů .

Vrcholné typy této řady monitorů jsou osazeny HDMI vstup/výstupy s možností zobrazení - PIP/PBP, což umožňuje flexibilní připojení k nejmodernějším zobrazovacím systémům s vysokým rozlišením a synchronizaci a dalšími monitory.

MMS-21CT

MMS-21CT
21" medicínský monitor s dotykovou obrazovkou

 21" Full HD medicínský monitor BriteMED® vybavený dotykovou obrazovkou PCAP umožňuje intuitivní ovládání pro lékařské modality, jako je např. robotická chirurgie. Dotykový monitor s podporou DICOM je zároveň informačním terminálem, který lékařům pomáhá zobrazovat detaily snímků a přistupovat ke zdravotním informacím.

Monitor je standardně vybaven VGA a DVI-D vstupy a s výběrem volitelných typů se vstupy - analogovými, HDMI, 3G SDI. Vrcholné typy monitorů jsou osazeny HDMI vstup/výstupy s možností zobrazení - PIP/PBP, což umožňuje flexibilní připojení k nejmodernějším zobrazovacím systémům s vysokým rozlišením a synchronizaci a dalšími monitory.