MTS156

MTS156
15“ medicínský ovládací monitor s dotykovou obrazovkou a s napájením po USB

15" Full HD medicínský monitor vybavený dotykovou obrazovkou PCAP umožňuje intuitivní ovládání zobrazovacích sytémů Medicapture MVR nebo jiných OEM zobrazovacích systémů.

Monitor MTS156 je navržen pro moderní operační sály a chirurgická centra. Dotykový monitor s podporou DICOM je zároveň informačním terminálem, který lékařům pomáhá zobrazovat detaily snímků, přistupovat ke zdravotním informacím   a poskytuje pohodlné umístění monitoru a větší uživatelské rozhraní pro zadávání údajů o pacientech, úpravu videí a vytváření zpráv..

MTS101

MTS101
10,1" medicínský ovládací monitor s dotykovou obrazovkou a s napájením po USB

10,1" Full HD medicínský monitor vybavený dotykovou obrazovkou PCAP umožňuje intuitivní ovládání zobrazovacích sytémů Medicapture MVR nebo jiných OEM zobrazovacích systémů.

Monitor MTS101 je navržen pro moderní operační sály a chirurgická centra. Dotykový monitor s podporou DICOM je zároveň informačním terminálem, který lékařům pomáhá zobrazovat detaily snímků, přistupovat ke zdravotním informacím   a poskytuje pohodlné umístění monitoru a větší uživatelské rozhraní pro zadávání údajů o pacientech, úpravu videí a vytváření zpráv..