aktuální strana
Novinky

POCm-W22C-ULT3

POCm-W22C-ULT3
21,5" lékařský panelový počítač pro EHR a informační systémy

Lékařský panelový počítač určený zejména jako mobilní lékařská pracovní stanice pro systémy EHR s možností dalšího využití též jako informační panel pro pacienta.

Lékařům a zdravotním sestrám umožňuje přístup k elektronickým zdravotním záznamům a nemocničním informačním systémům, k získání laboratorních výsledků a výsledků testů, sledování životních funkcí pacienta, pozorování a změny léčby.

MMS-27C

MMS-27C
27" chirurgický monitor s vysokým jasem

27" Full HD chirurgický monitor BriteMED® s panelem s vysokým jasem 700cd/m2, který je ideální pro sledování detailů barevných snímků i snímků ve stupních šedi . Monitor je standardně vybaven VGA a DVI-D vstupy a s výběrem volitelných typů se vstupy -  analogovými, HDMI, 3G SDI, což umožňuje flexibilní připojení k nejmodernějším zobrazovacím systémům s vysokým rozlišením.

Vrcholné typy této řady monitorů jsou osazeny HDMI vstup/výstupy s možností zobrazení - PIP/PBP, což umožňuje flexibilní připojení k více zobrazovacím systémům s vysokým rozlišením a synchronizaci a dalšími monitory.

MMS-21C

MMS-21C
21" vyšetřovací monitor pro endoskopii

21" univerzální Full HD endoskopický vyšetřovací monitor BriteMED® standardně vybaven  VGA a DVI-D vstupy a s výběrem volitelných typů se vstupy -  analogovými, HDMI, 3G SDI, což umožňuje flexibilní připojení. Analogový vstup monitoru  a jeho kompaktní velikost 21" je kompatibilní se staršími endoskopickými systémy a umožňuje nahrazení  CRT monitorů .

Vrcholné typy této řady monitorů jsou osazeny HDMI vstup/výstupy s možností zobrazení - PIP/PBP, což umožňuje flexibilní připojení k nejmodernějším zobrazovacím systémům s vysokým rozlišením a synchronizaci a dalšími monitory.

MMS-21CT

MMS-21CT
21" medicínský monitor s dotykovou obrazovkou

 21" Full HD medicínský monitor BriteMED® vybavený dotykovou obrazovkou PCAP umožňuje intuitivní ovládání pro lékařské modality, jako je např. robotická chirurgie. Dotykový monitor s podporou DICOM je zároveň informačním terminálem, který lékařům pomáhá zobrazovat detaily snímků a přistupovat ke zdravotním informacím.

Monitor je standardně vybaven VGA a DVI-D vstupy a s výběrem volitelných typů se vstupy - analogovými, HDMI, 3G SDI. Vrcholné typy monitorů jsou osazeny HDMI vstup/výstupy s možností zobrazení - PIP/PBP, což umožňuje flexibilní připojení k nejmodernějším zobrazovacím systémům s vysokým rozlišením a synchronizaci a dalšími monitory.

TRS PRO™

TRS PRO™
Záznamový systém s bezdrátovým dotykovým tabletem

Systém TRS Pro™ představuje inovativní systém s pokročilým lékařským videorekordérem MVR MediCapture a s bezdrátovým tabletem, který lze připojit k rekordéru nebo jej jako bezdrátový použít na operačním sále jako dálkové ovládání nebo pro streamování videa v reálném čase - což dává chirurgickému týmu větší svobodu pohybu během operací.

MVR Pro HD

MVR Pro HD
Kompaktní medicínský Full HD videorekordér s pokročilými funkcemi

 

Tento nový špičkový rekordér je součástí nové řady pokročilých rekordérů nabízejících nemocnicím a chirurgickým centrům unikátní vlastnosti, které významně povýší úroveň záznamu chirurgických postupů a jejich archivaci pro pozdější přezkoumání a vyhodnocení.

Rekorder je nabízen též ve verzi bez dotykového displeje pod označením – MVR, tento byl  vyvinut pro specifické potřeby např. všude tam, kde je ovládání rekordéru prováděno z jiného panelu - může být také připojen k jakémukoli externímu monitoru nebo tabletu Android s instalovanou aplikací - MVR Remote App.