aktuální strana
Hotelové systémy

ACENTIC PANORAMA

Acentic-ABOUT-US

Systém ACENTIC PANORAMA je jeden z technicky nejvyspělejších produktů v oblasti zábavy a komunikace hostů, jaký je v současnosti na trhu - plně digitalizovaný obsah a nadstandartní interaktivní prostředí umožňuje hostům TV zábavu v té nejvyšší kvalitě a rychlý přístup k informacím.

Je jediným skutečně digitálním a komplexním řešením těchto služeb, které plně využívá možnosti protokolu IP (internetového protokolu). Tento přístup zajišťuje ekonomicky výhodnou integraci datových a obrazových služeb, zajišťuje nadčasovost a také snadnost rozšiřování s rostoucím počtem přípojek. Celkové technické řešení systému je již nyní kompatibilní a připraveno na budoucnost představující HDTV.

ACENTIC PANORAMA  je plně digitální interaktivní stavebnicový systém systém , se satelitní dodávkou programů – až 250 filmových titulů v jakoukoliv dobu.

About_HotelSystém je určen zejména pro hotely vyšší třídy a nabízí komplexní škálu služeb k zábavě i informování hostů, stejně tak umožňuje zefektivnění pokojových a hotelových služeb. Představuje nové příležitosti pro zvyšování příjmů. ACENTIC PANORAMA  nabízí rozsáhlý výběr služeb z jednoho technicky komplexního systému. Znamená, to že hotely už nemusí ke splnění požadavků svých hostů komunikovat s několika dodavateli najednou.
ACENTIC PANORAMA  je multijazyčný systém, nabízející komunikaci ve všech základních jazycích a s možností doplnění dalších jazykových verzí dle přání zákazníka.
Systém ACENTIC PANORAMA je snadno ovladatelný prostřednictvím  uživatelského grafického rozhraní. Hoteloví hosté mohou do světa zábavy a informací vstoupit jednoduše - stisknutím několika málo tlačítek na dálkovém ovladači.

Placené digitální filmy a programy- více pořadů než kdy dřív

VOD

• ACENTIC PANORAMA  nabízí standardně 14 filmových kanálů na přání (minimálně 30 titulů) - mnohem víc, než tradiční analogové systémy.Veškeré filmy a hudební programy jsou stahovány automaticky ze satelitu na programový server ve špičkové digitální kvalitě.
• Filmů na přání jsou filmové novinky a filmy pro dospělé. Filmové novinky jsou dodány přímo od distribučních firem
        o Buena Vista International (Disney)
        o Columbia TriStar
        o MGM
        o Twentieth Century Fox
        o Warner Bros Entertainment Inc
        o Icon
        o Metrodome
        o Pathé
        ještě předtím, než jsou k dispozici v půjčovnách nebo satelitní televizi.
• Digitální distribuce pořadu zaručuje konzistentní vysoce kvalitní reprodukci v pokojích hostů. Reprodukce obrazu i zvuku se vyrovná kvalitě DVD.
• Pořad na přání znamená, že se hosté mohou dívat na film podle svého výběru v nimi zvoleném čase, což výrazně zvyšuje sledovanost a spokojenost hostů.
• Jakmile host vybral určitý film, může jej zastavit a pokračovat v přehrávání podle potřeby, stejně jako doma na video či DVD přehrávači.
• Některé filmy lze sledovat ve více jazykových verzích.

TV programy na přání 

TV_Channels  

 

  • Ve spolupráci s televizními společnostmi jako např. BBC, MTV a pod. může firma ACENTIC zajistit dle požadavků zákazníky zvýhodněné balíčky placených TV programů.

 

 

 

Vysokorychlostní internetové připojení pro notebooky a hotelové televizory

Wi-FiACENTIC PANORAMA  jako jeden z mála řešení na světě, které nabízí vysokorychlostní připojení k Internetu prostřednictvím hotelových televizorů a notebooků hostí, a to jako jeden komplexní systém. Využití Internetu hosty je sledováno a provoz je řízen tak, aby byla k dispozici přiměřená šířka pásma. Plně grafické uživatelské rozhraní lze individuálně upravit a doplnit o konkrétní značky a loga včetně hotelových webových stránek či odkazů na ně, a tak poskytnout další marketingové příležitosti a předpoklady pro další příjmy hotelu či jeho partnerů:
• pevné nebo bezdrátové připojení
• konferenční a společné prostory
• hotelové pokoje - pevné připojení nebo internet na TV.

I

nternet na TV

NET on TV
 • Poskytován prostřednictvím hotelové televize. Využívá uživatelsky příjemný prohlížeč, který podporuje uznávané webové standardy. Součástí je zvláštní bezdrátová klávesnice pro jednoduché použití a navigaci. Hosté mohou surfovat po internetu, zasílat emaily, sledovat zprávy ap.

  Připojení notebooků a SMART phone :
  • Windows & MAC
  • Systém "Plug and Play" - hotelový host nepotřebuje svůj notebook zvláště konfigurovat
  • Možnost simultánně s přehrávajícím se filmem
  • Vzniklé poplatky jsou automaticky zasílány do hotelového PMS systému, účet hosta se automaticky navýší 

Hotelové služby hostům :

Systém ACENTIC PANORAMA  nabízí širokou škálu služeb, které zvyšují produktivitu personálu i spokojenost hostů. Mezi tyto služby patří zobrazení stavu účtu, zasílání zpráv a oznámení, nastavení buzení, expresní odhlášení hosta a další služby na pokojích. Hotelu jistě přijdou vhod informace o stavu jednotlivých pokojů na obrazovce a funkce pro monitoring údržby.

 • Výběr z několika jazyků
  ACENTIC PANORAMA  je vícejazyčný systém, který v současné době nabízí text menu plně přeložený do různých jazyků a několik jazykových verzí filmů.
 • Uvítací zpráva
  Systém ACENTIC PANORAMA  je integrován s hotelovým PMS systémem tak, aby se při přihlášení hosta automaticky zapnul televizní přijímač a zobrazil osobní uvítací zprávu.
 • Zprávy pro hosty
  ACENTIC PANORAMA  zajišťuje komplexní vzkazovou službu řízenou z centrálního panelu v recepci. Zprávy lze předávat jednotlivým hostům, jejich skupinám či všem hostům naráz.
 • Zobrazení účtu a expresní odhlášení
  Host si může své vyúčtování prohlédnout prostřednictvím rozhraní systému VISION 400 FAST. Účet bude načten přímo z hotelového PMS systému a zahrnuje všechny transakce (sazbu za pokoj, bar, VISION 400 FAST atd.). ACENTIC PANORAMA  nabízí automatické odhlášení hosta, který tak může odjet bez běžné procedury v recepci (v hotelích, kde je instalována podpora PMS systému).
 • Účtování konzumace z minibarů
  Personál může nákupy hostů zadávat prostřednictvím systému ACENTIC PANORAMA a automaticky tak aktualizovat účet hosta.
 • Hotelový adresář - "Hotel A - Z"
  Host bude moci využít elektronického adresáře s řadou stránek plných informací o hotelu, kde se dozví podrobnosti o službách hotelu, např. o možnostech trávení volného času, konferenčních kapacitách, jídelníčku v restauraci a místních pamětihodnostech. Hotelový personál může adresář upravovat pomocí jednoduchého webového programu, a má naprostou kontrolu nad tím, co bude hostům zobrazeno. Tištěné materiály na pokojích tedy už nebudou nutné.
 • Buzení
  Hosté si mohou prostřednictvím systému nastavit buzení. Host může nastavit několik typů buzení a také jeho opakování pro delší pobyty.
 • Informační služba pro hosty
  Nabídka služeb na pokojích je obvykle k dispozici prostřednictvím hotelového adresáře Hotel A-Z v systému ACENTIC PANORAMA. Host může být informován, jaké služby jsou k dispozici, kolik stojí a jak je lze objednat.Hotel A-Z - hotelový adresář systému ACENTIC PANORAMA umožňuje všestrannou individuální úpravu elektronického adresáře hotelu, který lze aktualizovat z centrálního panelu ovládaného personálem.
 • Jazyky filmů
  Systém ACENTIC PANORAMA  dodává filmy v digitálním formátu (MPEG-2). V jediném souboru může mít integrováno několik jazykových verzí. Host si jazyk vybere ze seznamu.
 • Propagace filmů
  Uživatelské rozhraní zahrnuje rozsáhlé informace o každém filmu - herecké obsazení, délka, dostupné jazyky, stručný souhrn děje a marketingové zaměření. Současně systém umožňuje zpětné předání informací o sledovatelnosti filmů, což umožňuje aktualizovat programovou skladbu.

Další služby a možnosti systému:

 • Konferenční systém
  ACENTIC Conference Manager systém umožňuje kompletní řízení konferenčních služeb pro hotelové hosty – časový plán konference, program konference, doprovodné aktivity apod.. Veškeré informace jsou adresně dodávány na TV přijímače v pokojích, kde jsou ubytováni účastníci a vybrané informace jsou zobrazeny na TV přijímačích ve veřejných prostorách hotelu.
  Systém umožňuje zpracování informací až pro 3 různé konference současně.
  Účastníci konference obdrží současně s osobní uvítací zprávou na TV přijímači též další informace  např. : 
  • Kompletní agendu a informace o konferenci
  • Informace o přednášejících - včetně fotografie
  • Informace o možnostech případně potřebách registrace
  • Dotazník pro hodnocení jednotlivých přendášek resp. lekcí.
  • Sponzorské a partnerské odkazy. 
 • Hlášení závad na pokojích
  Systém ACENTIC PANORAMA  podporuje zasílání zpráv a hlášení závad, které pak personál zaznamená. Podporováno je hlášení závady ze široké škály příčin (lze konfigurovat podle konkrétních potřeb hotelu). Systém hlášení zahrnuje i řízení prací tak, aby technici mohli po vyřešení závad záznam aktualizovat. Stav závad lze monitorovat prostřednictvím centrálního panelu, takže lze techniky ihned odeslat, aby závadu opravili.
 • Stav úklidu v pokojích
  ACENTIC PANORAMA  dále nabízí funkce ke zvýšení efektivity úklidových prací tím, že umožňuje evidovat status pokoje co se týče obsazení i stavu úklidu. Tuto informaci si personál může vyvolat prostřednictvím TV přijímače a v recepci na centrálním panelu. 

Možnosti financování

Tak, jako jednotlivé hotely mají své individuální potřeby, nabízíme také ve spolupráci s výrobcem individuální možnosti financování, které jsou utvořeny na míru každému jednotlivému hotelu.

Možné business modely jsou:

 • pronájem systému
 • revenue sharing
 • částečný pronájem + revenue sharing