aktuální strana
Aktuality

SHAPE - novinka v nabídce

SHAPE-logo_150

 

Ve snaze nabídnout svým partnerům a zákazníkům co nejširší sortiment kvalitních doplňků a příslušenství jsme do naší nabídky zařadili příslušenství a doplňky pro kamery od firmy SHABE wlb.

SHAPE wlb - je předním světovým výrobcem a dodavatelem příslušenství a doplňků pro natáčení videokamerami a digitálními zrcadlovkami. Firma sídlící v Kanadě se již od svého založení v roce 2007 zaměřuje na rychlý vývoj a výrobu kvalitního a cenově dostupného příslušenství, které je ozvěnou na požadavky a zkušenosti uživatelů ze všech kontinentů. Oba zakladatelé firmy zúročují v produktech firmy SHAPE své mnohaleté zkušenosti v oblasti filmového průmyslu.
SHAPE nabízí komplexní sortiment příslušenství a doplňků pro foto-, film- a video-tvorbu. Výrobky jsou kombinací příznivé ceny a vysoké kvality, především však unikátní a patentované konstrukce, což vše se odráží ve spokojenosti profesionálních a amatérských uživatelů a rostoucích prodejích po celém světě.

Během několika posledních let firma SHAPE vytvořila celosvětovou síť se stovkami dealerů ve více než 150 zemích a regionech, k nimž se díky uzavřené dohodě zařadila od ledna roku 2019 i firma VISUALCOMM s.r.o..

Další informace získáte na produktových stránkách katalogu.

Shape_RED_Camera_Accessories

kategorie: Aktuality