aktuální strana
Aktuality

IDX - nová řada baterií DUO-CP

Logo-new

 

........Firma IDX uvádí na trh nové typy baterií řady DUO-CP, které představují další generaci populární řady DUO-C, jsou nově vybaveny konektorem USB-C PD umožňující napájení příslušenství a nabíjení baterie prostřednictvím nové kompaktní nabíječky – UC-PD1.

Nový typ baterie řady DUO-CP, přináší díky nové kompaktní konstrukci úsporu v hmotnosti a rozměrech při zachování vysoké kapacity .
Svatým „grálem“ pro každého výrobce baterií je poskytnutí maximální kapacity baterií, což firma IDX dokazuje u každého nového produktu. Stejně tak je tomu i u novinek řady DUO-CP.duocp_antivirus

Povrch baterie řady DUO-CP (kromě štítku s výrobním číslem)je ošetřen antibakteriální a antivirovou úpravou, která redukuje viry a potlačuje růst bakterií.

Nová řada baterií je zastoupena aktuálně typy:
  • DUO-C98P
    •  Lehká kompaktiní baterie o minimální zaručené kapacitě 97Wh* (typicky 100Wh) při hmotnosti pouhých 640g.
  • DUO-C150P
    • Baterie o minimální zaručené kapacitě 145Wh* (typicky 150Wh) splňující aktuální podmínky pro přepravu v letadlech (IATA Oct 2018) - dva kusy DUO-C150P (nad 100 Wh a méně než 160 Wh) - na osobu v příručním zavazadle.
  • DUO-C198P
    • Baterie o minimální zaručené kapacitě 193Wh* (typicky 199Wh) určena zejména pro oblast digitální kinematografie a dále tam, kde je potřeba napájení s vysokým výkonovým zatížením. Tato výkonná Li-ion baterie je schopná dodávat vysoký vybíjecí proud - 14A/154W.

DUO-CPduo-cp-popis_500

*Pozn.- Kapacita je výrobcem udávána jako minimální změřená kapacita pro Li-ion baterie IDX. - měřená dle předpisu 61960 © IEC:2003 International Electrotechnical Commission

kategorie: Aktuality