aktuální strana
Aktuality

MEDICAPTURE - Záznamový systém s bezdrátovým dotykovým tabletem

medicapture_logo_150

 

 Firma MediCapture® uvádí na trh nový lékařský bezdrátový záznamový systém TRS Pro™.

 

 Systém TRS Pro™ představuje inovativní systém s pokročilým lékařským videorekordérem MVR MediCapture a s bezdrátovým tabletem - 8,4“MVR Remote Android Tablet , který lze bezdrátově připojit k rekordéru nebo jej použít na operačním sále jako bezdrátové dálkové ovládání rekorderu nebo pro streamování videa v reálném čase - což dává chirurgickému týmu větší svobodu pohybu během operací.

Koncept monitoru a tapletuTRS-PRO-TRS420-TabletMediCapture-TRS-Pro
  • Zdravotníci mohou systémový tablet používat jako monitor s dotykovou obrazovkou připojený k rekordéru MVR nebo jej mohou používat bezdrátově z libovolného místa na operačním sále a mohou jej využívat např. při kontrole a lékařské „vizitě“ u pacientů po operaci.
Snadná správa dat
  • TRS Pro™ systém nabízí pokročilou správu rekorderu MVR, která umožňuje chirurgům snadno procházet a prohlížet soubory pacientů, přidávat poznámky, editovat videa, vytvářet zprávy a bezdrátově tisknout přímo z tabletu.
Možnost rozšíření dle potřeb rozvoje služeb
  • Systém je možno snadno a rychle rozšířit o volitelné vlastnosti pomocí číselného aktivačního kódu - plně nativní DICOM a 4K Ultra HD.
 medicapture-diagram
Další informace získáte na stránce produktu:
 
kategorie: Aktuality