aktuální strana
Aktuality

IDX - nová řada baterií CUE-H

IDX_LOGO_150_68

 

 Firma IDX uvádí na trh novou řadu baterii CUE-H, které představují ekonomicky výhodnou volbu při zachování vysoké užitné hodnoty .

Baterie řady CUE-H pokrývají svými parametry požadavky na baterie se střední kapacitou i s velkou kapacitou resp. velkým proudovým zatížení - až 12A/155Wh.

Všechny baterie řady CUE-H jsou vybaveny D-Tap konektorem s maximálním zatížení až 80W pro napájení periferního příslušenství nezbytného pro plné nasazení kamery.
D-Tap konektor poskytující nominální napětí baterie umožňuje napájení příslušenství kamery jako např. – kamerová světla, externí záznam nebo náhledový monitor. Svou univerzálností tak baterie poskytuje možnost napájení všeho potřebného.
Z provozního hlediska baterie je kompletně chráněna proti – přepólování, přetížení při nabíjení i vybíjení, překročení provozních teplot.

Baterie zcela splňuje nejnovější normy a předpisy dle PSE (Product Safety Electric Appliance and Materiále) i aktuální předpisy dle IATA.

Nová řada baterií CUE-H byla vyvíjena ve spolupráci s výrobcem bateriových článků firmou SANYO a použité články jsou vybírány přímo z výroby tak, aby byla zajištěna 100% kvalita.

Tak jako všechny výrobky firmy IDX, tak i nová řada baterií je šetrná k životnímu prostředí a plně recyklovatelná.

Aktuálními produkty řady CUE H jsou tyto typy:
  • CUE-H90 -    14,8V -  90Wh/6,02Ah* typ 91Wh
  • CUE-H135 -  14,8V - 134Wh/9,03Ah* typ 136Wh
  • CUE-H180 -  14,8V - 179Wh/12,04Ah* typ 182Wh

*Pozn.- Kapacita je výrobcem udávána jako minimální změřená kapacita pro Li-ion baterie IDX.

Baterie řady CUE-H postupně nahradí baterie řady CUE – typy se srovnatelnou kapacitou

CUE-H Group-650x350

Obr-popis-cz

kategorie: Aktuality