aktuální strana
Aktuality

IDX - nová řada kompaktních V-mount baterií Imicro

IDX_LOGO_150_68Firma IDX představuje novou řadu kompaktních V-mount baterií - Imicro, které při vysoké kapacitě a vysoké zatížitelnosti jsou svými rozměry aktuálně nejmenší na světovém trhu – výška pouhých 97mm. Řada baterií nese označení Imicro a je aktuálně zastoupena dvěma typy – Imicro-98 a Imicro-150. Kompaktní rozměry baterií umožňují jejich nasazení u malých kamer, kamerových stabilizátorů, gimbalů, profesionálních dronů a pod. .
Baterie Imicro-98 resp. Imicro-150 jsou certifikovány AITA a svou kapacitou 97Wh resp. 145Wh plně splňují podmínky pro přepravu v letadle.
IDX_Imicro_conDva D-Tap konektory umožňují napájení příslušenství kamery jako např. - kamerová světla, externí záznam nebo náhledový monitor, přičemž jeden z konektorů (D-TAP ADV) je určen i pro nabíjení baterie pomocí lehké cestovní nabíječky. Svou univerzálností poskytují tedy baterie možnost napájení všeho potřebného. Na straně připojovacího konektoru V-mount jsou baterie vybaveny miniaturním LED světlem pro usnadnění nasazení baterie - V-Torch.
Baterie jsou konstruovány se zvýšenou mechanickou odolností pro případ pádu a s použitím nejnovějších článků vyvinutých ve spolupráci s jejich výrobcem firmou - Panasonic Sanyo splňující nejnovější normy a předpisy dle PSE (Product Safety Electric Appliance and Material).

Z provozního hlediska baterie jsou kompletně chráněny proti - přepólování, přetížení při nabíjení i vybíjení, překročení provozních teplot.

Nová řada baterií bude doplněna  volitelný doplňky, které dále rozšíří možnosti využití těchto baterií.

  • Volitené doplňky:
    • P-Vmicro    - V-Mount kamerová deska-adapter pro baterie řady Imicro, výstupy D-Tap a USB-C
    • A-Vmicro2  - Deska pro uchycení dvou baterií řady Imicro na V-mount desku PV-2
    • A-CPmicro  - Univerzální adapter (Cheese Plate) pro použití s 15mm tyčovým systémem

 

IDX-Imicro

Podobnější informace získáte na stránkách produktů:

kategorie: Aktuality