aktuální strana
Aktuality

JVC - nové 4K kamery řady CONNECTED CAM™

 JVC-logo

Firma JVC uvádí na trh nové kamery řady CONNECTED CAM™ - 4K Broadcast ruční kamery – GY-HC550E/500E. 

Kamery GY-HC550E/500E jsou ruční 4k produkční videokamery řady JVC CONNECTED CAM™, nabízející nekompromisní kvalitu obrazu pro živé přenosy i záznamy a integrovanou konektivitu (pouze typ GY-HC550E) ve formátu ruční kamery, kterou nenajdete v žádném konkurenčním produktu.
 
Kamery jsou osazeny 1" 4K CMOS snímačem se zcela novým 20x ZOOM objektivem s 3-kroužkovým ovládáním, což v této kombinaci poskytuje vynikající kvalitu zobrazení a vysokou flexibilitu při snímání. Vlastnosti snímacího systému umožňují dosáhnout až 12 stupňů dynamického rozsahu s podporou barevných prostor BT709, BT2020 a BT2100 HLG. 

4K-HDR

Kamery využívají záznamové kodeky nejnovějších generací, což umožňuje záznam na disky SSD (volitelné příslušenství) v nejrůznějších formátech, včetně 10bitového ProRes 422 při rozlišení 4K a 50 / 60p snímků. K dispozici je také řada dalších kodeků a formátů záznamu, včetně H.264 a MPEG-2, což zaručuje širokou škálu pracovních postupů. Standardně je záznam UHD, HD nebo proxy souborů na dvojici karet SDHC / SDXC.

GY-HC550_500Kamera GY-HC550E je oproti typu GY-HC500E navíc vybavena řadou dalších funkcí, vestavěný Wi-Fi modul (2.4 GHz/5 GHz), high speed MIMO s externí anténou, Zixi error korekce s automatic repeat request (ARQ), vkládání přídavné grafiky (overlay) na live obraz z kamery, zabudované GPS. 

NAB-BEST

 

 

 

 

 

Nová produktová řada JVC CONNECTED propojuje oblast broadcast AV s IT světem prostřednictvím integrace videa, audia, ovládání, kontroly, zabezpečení a identifikace dat. Vše v reálném čase, v nejvyšší obrazové a zvukové kvalitě a v zabezpečeném provozu, který poskytuje plnou kontrolu a ochranu dat.

Podrobné informace získáte na stránkách produktů:

       - GY-HC550E

       - GY-HC500E

kategorie: Aktuality