aktuální strana
Aktuality

IDX - nová řada baterií PowerLink

IDX_LOGO_new

Firma IDX uvádí na trh novou řadu baterií s inovovaným systémem PowerLink. Řada baterií nese označení IPL a je aktuálně zastoupen dvěma typy – IPL-98 a IPL-150

Baterie nové řady IPL jsou vybaveny novou generací systému PowerLink umožňující propojení až čtyř baterií a tím zvyšují kapacitu tam , kde je požadován „nekonečný“ provoz – např. kamery digitální kinematografie ARRI ALEXA Mini, RED Monstro a pod. . Baterie IPL-98 resp. IPL-150 jsou certifikovány AITA a svou kapacitou 96Wh resp. 143Wh plně splňují podmínky pro přepravu v letadle.

IPL-connectors

 Dva D-Tap konektory umožňují napájení příslušenství kamery jako např. - kamerová světla, externí záznam nebo náhledový monitor, přičemž jeden z konektorů (D-TAP ADV) je určen i pro nabíjení baterie pomocí lehké cestovní nabíječky. USB konektor umožňuje napájení např. iPad/tablet nebo smart phone. Svou univerzálností poskytují tedy baterie možnost napájení všeho potřebného. Na straně připojovacího konektoru V-mount jsou baterie vybaveny miniaturním LED světlem pro usnadnění nasazení baterie - V-Torch.

 Baterie jsou konstruovány se zvýšenou mechanickou odolností pro případ pádu a s použitím nejnovějších článků vyvinutých ve spolupráci s jejich výrobcem firmou - Panasonic Sanyo splňující nejnovější normy a předpisy dle PSE (Product Safety Electric Appliance and Material).

IPL-spojeniZ provozního hlediska baterie jsou kompletně chráněny proti - přepólování, přetížení při nabíjení i vybíjení, překročení provozních teplot.

Inovovaná funkce PowerLink umožňuje, aby poslední baterie řady IPL byla spojená s jinou standardní baterií V-mount značky IDX. Tato funkce je výhodná pro ty uživatele, kteří již vlastní výrobky IDX.

 

IPL-setPodobnější informace získáte na stránkách produktů:

kategorie: Aktuality