aktuální strana
Aktuality

MEDICAPTURE - nová řada rekorderů MVR Pro

Firma MediCapture® uvádí na trh nový lékařský videorekordér MVR Pro HD.

MVR ProTento nový špičkový rekordér je součástí nové řady pokročilých rekordérů, které budou uvedeny na trh v průběhu roku 2018 a nabízejí nemocnicím a chirurgickým centrům unikátní vlastnosti, které významně povýší  úroveň záznamu chirurgických postupů a jejich archivaci pro pozdější přezkoumání a vyhodnocení.

Stejně jako všechny rekordéry řady MVR Pro je MVR Pro HD vybaven praktickou vestavěnou dotykovou obrazovkou s intuitivními ikonami. Ikony se také zobrazují při připojení k externím monitorům s dotykovou obrazovkou, díky čemuž je rekordér všestranný a snadno použitelný.
Vyspělé síťové připojení, včetně WiFi a Bluetooth, usnadňuje přístup a získávání informací o pacientech a přenos a ukládání video souborů.
Jako volitelný doplněk bude v průběhu 4.Q2018 uvedena volba DICOM.
Každý rekordér nové řady je podporován exkluzivní platformou iMave® Pro, integrovaným serverem pro lékařskou archivaci pro kamerové systémy OEM nové generace a zdravotnické přístroje.
Ostatní rekordéry MVR Pro s technologií 4K Ultra HD a DICOM budou uvedeny  v průběhu roku.mvr-pro-network-settings

Dle vyjádření představitelů firmy:

 ……..„Nová řada představuje v oblasti technologiích lékařských videí významný krok vpřed, nikdy dřív neexistovala řada lékařských rekordérů, které zahrnují všechny nejnovější technologické inovace, přesto však zachovává flexibilitu a škálovatelnost pro řešení potřeb vizualizace dnešních moderních operačních sálů, a to vše při zachování snadnosti použití, kterou jsou produkty MediCapture známé."

  • dostupnost v EU - konec 3.Q-2018.
  • Podrobné informace na stránce produktu - MVR Pro HD

Zaváděcí cena platná po 30.11.2018

MVR Pro HD ......131.980,- Kč bez DPH

kategorie: Aktuality