TRS PRO™

TRS PRO™
Záznamový systém s bezdrátovým dotykovým tabletem

Systém TRS Pro™ představuje inovativní systém s pokročilým lékařským videorekordérem MVR MediCapture a s bezdrátovým tabletem, který lze připojit k rekordéru nebo jej jako bezdrátový použít na operačním sále jako dálkové ovládání nebo pro streamování videa v reálném čase - což dává chirurgickému týmu větší svobodu pohybu během operací.

TRS Pro™ je nový systém pro záznam a správu lékařských videí v kombinaci rekorderu MVR (verze MVR Pro HD bez zabudovaného LCD monitoru) a dotykového 8,4“ tabletu s uživatelským rozhraním Smart Workflow pro snadné ovládání a pohyb v operačním sále.
 
Koncept monitoru a tapletuTRS-PRO-TRS420-Tablet
 • Zdravotníci mohou systémový tablet používat jako monitor s dotykovou obrazovkou připojený k rekordéru MVR nebo jej mohou používat bezdrátově z libovolného místa na operačním sále a mohou jej využívat např. při kontrole a lékařské „vizitě“ u pacientů po operaci.
 Snadná správa dat
 • TRS Pro systém nabízí pokročilou správu rekorderu MVR, která umožňuje chirurgům snadno procházet a prohlížet soubory pacientů, přidávat poznámky, editovat videa, vytvářet zprávy a bezdrátově tisknout přímo z tabletu.
 Možnost rozšíření dle potřeb rozvoje služeb
 • Systém je možno snadno a rychle rozšířit o volitelné vlastnosti pomocí číselného aktivačního kódu - plně nativní DICOM a 4K Ultra HD.
Administrace MVR
 • Prohlížení a kontrola všech souborů pacientů - přiblížení, pořizování snímků, editace videa, přidávání poznámek, reportování do PDF, tisk a archivace podle potřeby a libosti.
Multi-Storage / DLM
 • Nahrávky lze ukládat na dvě místa v různých rozlišeních záznamu. DataLife Management optimalizuje úložný prostor.
MVR Secure
 • Ochrana souborů před neoprávněným přístupem, zneužitím hackery nebo výpadky proudu.  Ochrana zahrnuje ověřování uživatelů a historické protokoly pro ochranu dat.
Kompletní síťová konektivita pro zajištění toku informací
 • Vyspělé síťové připojení, včetně WiFi a Bluetooth, usnadňuje přístup a získávání informací o pacientech a přenos a ukládání video souborů.
 • MVR Pro je "kompletní balíček" s jednoduchou obsluhou a funkčností, který je dodáván s 8,4" tabletem s intuitivními ikonami, úžasným rozlišením a možnostmi kompletního síťového workflow dat a informací.
Kompaktní a robustnímvr-pro-compact
 • Kompaktní a robustním kovová konstrukce s kapalině odolným předním panelem a s membránovými tlačítky a s možností instalace na operační stojany - pomocí volitelného adaptéru nebo na jakýkoliv typ medicínského vozíku.
Automatické ukládání informací o pacientovimvr-pro-patient-data
 • Informace o pacientovi zapsané prostřednictvím externí klávesnice, včetně kompletní časové, informace jsou automaticky ukládané se záznamem
Podpora platformou iMave Pro
 • Tak jako ostatní rekordéry řady MVR Pro je podporován exkluzivní platformou iMave® Pro představující inovativní operační systém poskytující funkcionality jako např. WORKFLOW prostřednictvím DICOM a dalších datových platforem , multi-input nahrávání pro dvě kamery a kvalitní kompresní úroveň s Full HD video pro archivaci.
Ostatní vlastnosti
 • Full HD záznam ze zařízení jako např: endoskopie, artroskopie, ultrazvuk, chirurgická kamera a pod.
 • Možnost záznamu HD videa nebo jednotlivých snímků v HD kvalitě
 • Souběžný záznam nebo záznam Obraz-v-obraze ze dvou kamer s možností přepínání kamer
 • Funkce Pre-recording - spuštění předzáznamu zajistí, že nepropásnete začátek a žádnou situaci
 • Přehrávání videa v reálném čase a možnost statického obrazu
 • Dálkové ovládání pomoci tabletu (WIFI, webový prohlížeč)
 • Možnost záznamu audia soubežně s videem
 • Síťové úložiště a DICOM (volitelný doplněk)
 • Streaming signálu - možnost přenos signálu po síti
Záznamové medium:Interní HDD - 128GB, rozšíření na dotaz
Case:Nerezové šasi, Kapalině odolné
Tlačítka:Kapalině odolná
Uživatelské rozhraní:MVR tablet, externí monitor
Video vstupy:4K-SDI s MVC Pro SDI to HDMI -opt., 2x HDMI, DVI ( s adapterem), 4K pouze pro vstup 1: 3840x2160p30/25
Video výstupy:1x HDMI, DVI (s adapterem)
Video formát:MP4 / coding H.264 max 32 Mbit/s,MP4 / coding HEVC omezení bitrate na 50%
Formát obrazu:JPG, PNG
Rozlišení obrazu - dle typu kamery:1280x1024 bodů, 1920x1200p 60 bodů, 1280x720 bodů, 1920x1080 bodů, 3840x2160 - nutný upgrade opt. bodů
Audio záznam:Bluetooth Mic, Mic - Stereo Headset (4-pin), USB headset, USB mic, Audio embedded ve videu
Vnitřní úložiště:128GB, větší na objednávku
Externí úložiště:Externí USB flash, Externí USBHDD (FAT32, NTFS, exFAT)
Síťové úložiště:External Server, Gigabit Ethernet
Dálkové ovládání:Internetový prohlížeč, Síťový ovladač ( pouze pro administraci), IČ ovladač - součást dodávky, MVR Remote App - Android, pomocí chytrého telefonu nebo tabletu
USB Support:USB3.0, SuperSpeed, 1-přední, 2-zadní
Rozměry:160x150x40 mm
Hmotnost:bez antény - 1,00 kg
Provozní teplota:-20°C až +40°C
Skladovací teplota:-40°C až +40°C
Příkon:0,2 A - 0,4A
Certifikace:CE 93/42/EEC, IEC 60601-1:2005, RoHS3/PSE/GOST-R/ISO 13485: 2016, EN 60601-1:2006 + A1:2013 + A12:2104, EN60601-1-2:2015,, EN 60601-1-6:2010+A1:2015, EN 50581:2012,FCC Part 15, Class 1 zařízení podlee US-FDA,
Obsah dodávky:IČ dálkové ovládání, MVR420 : MVR, TBHI9PRO : MVR Remote Tablet, ST002TB : hliníový stojan pro TBHI9PRO, WiFi anténa
Volitelné příslušenství:Nožní spínač pro Medicap USB, Montážní adapter, AKDICOM: DICOM Upgrade Package, AK4K: 4K Recording Upgrade Package