XWA-077

XWA-077

Širokoúhlá předsádka  určená zejména pro objektivy CANON řady XF305/300. Předsádka vytváří lehčí a kompaktnější variantu k originální předsádce WA-H82. Tato profesionální HD předsádka nabízí oproti srovnatelným typům širší úhel záběru . 

Součástí dodávky je adapter umožňující její využití též pro kamery SONY řady PMW EX1 and Sony PMW EX3. Tato předsádka představuje ideální kombinaci přijatelné ceny a vysoké kvality.

SWA-06

SWA-06

Širokoúhlá předsádka pro kompaktní HD kamery   poskytující rozšíření úhlu záběru s koeficientem 0,6 . Kompaktní předsádka z řady standardních produktů je jako první ve své řídě konstruována jako jednodílná a představuje produkt s vynikajícím poměrem ceny a kvality. Jakožto jednodílný produkt neumožňuje transfokaci v plném rozsahu, pouze v omezeném rozsah v závislosti na funkci automatického ostření kamery.

DWA-075

DWA-075

Širokoúhlá předsádka pro DSLR kamery   poskytující rozšíření úhlu záběru s koeficientem 0,75 . Kompaktní předsádka pro DSLR kamery je jako první ve své řídě konstruována jako jednodílná a představuje produkt s vynikajícím poměrem ceny a kvality.