WAJ-07

WAJ-07

Širokoúhlý konvertor pro kamery JVC řady HM150/HMQ10 poskytující rozšíření úhlu záběru s koeficientem 0,7 . Kompaktní konvertor z řady standardních produktů představuje produkt s vynikajícím poměrem ceny a kvality. Přesné řemeslné zpracování všech komponentů nabízí zvětšení úhlu záběru až o 30% při zachování optických vlastností objektivu v celém rozsahu transfokace a minimalizaci optických vad jako jsou např. - chromatická aberace, zhoršení světelnosti a pod.. Použití vícevrstvých optických komponentů nabízí rozšíření možností záběrů při zachování optických vlastností objektivu.

WJV-07

WJV-07

Širokoúhlý konvertor pro kamery JVC řady GY-HD100/200 a 250 poskytující rozšíření úhlu záběru s koeficientem 0,7 . Kompaktní konvertor z řady standardních produktů představuje produkt s vynikajícím poměrem ceny a kvality. Přesné řemeslné zpracování všech komponentů nabízí zvětšení úhlu záběru až o 30% při zachování optických vlastností objektivu v celém rozsahu transfokace a minimalizaci optických vad jako jsou např. - chromatická aberace, zhoršení světelnosti a pod.. Použití vícevrstvých optických komponentů nabízí rozšíření možností záběrů při zachování optických vlastností objektivu.

WZX-07

WZX-07

Širokoúhlý konvertor pro kompaktní  kamery s  poskytující rozšíření úhlu záběru s koeficientem 0,7 . Kompaktní konvertor z řady standardních produktů představuje produkt s vynikajícím poměrem ceny a kvality. Přesné řemeslné zpracování všech komponentů nabízí zvětšení úhlu záběru až o 30% při zachování optických vlastností objektivu v celém rozsahu transfokace a minimalizaci optických vad jako jsou např. - chromatická aberace, zhoršení světelnosti a pod.. Použití vícevrstvých optických komponentů nabízí rozšíření možností záběrů při zachování optických vlastností objektivu.