Wondlan International Ltd. je předním Asijským výrobcem a dodavatelem příslušenství a doplňků pro natáčení  videokamerami a digitálními zrcadlovkami.  Firma již od svého založení v roce 2004 se zaměřuje na rychlý vývoj a výrobu kvalitního a cenově dostupného příslušenství, které je ozvěnou na požadavky a zkušenosti uživatelů ze všech kontinentů.

Wondlan nabízí komplexní sortiment příslušenství a doplňků pro  foto-, film- a video-tvorbu..Výrobky jsou kombinací příznivé ceny a vysoké kvality, především však unikátní a patentované konstrukce, což vše se odráží ve spokojenosti uživatelů a rostoucích prodejích po celém světě.
 
Konstrukce produktů Wondlan obsahuje velké množství  inovativních prvků a komponentů, čímž poskytují lepší a pohodlnější práci ve studiu i v terénu. . Mezi nejoblíbenější produkty firmy patří např. – kompendia s možností bočního odklonění, boční ostření s dvojitými ostřícími kroužky, kamerové stabilizátory z kompozitních materiálů, elektrické kamerové jízdy a pod..

Během několika posledních let firma Wondlan vytvořila celosvětovou síť se stovkami dealerů ve více než 30 zemích a regionech, k nimž se díky uzavřené dohodě zařadila od ledna roku 2013 i firma VISUALCOMM s.r.o..

  • Aktuální  katalog produktů pro rok 2017 je možné navštívit - ZDE  .

DSLR-kit